loader

Pomysły na tematyczne bary w Twoim ogródku

Bar dla każdego barmana

Niezależnie od tego, czy jest to samodzielny element, czy też część kompletnej kuchni, bar na wolnym powietrzu może sprawić, że Twoje podwórko stanie się celem i powodem do zabawy.

To może być tak proste lub skomplikowane, jak ty i twój budżet pozwalają; wiele z nich jest zrobione z przedmiotów i materiałów repurposeded jak palety i beczki, podczas gdy inne są częścią kuchni domowej szefa kuchni niestandardowych marzeń. Niektóre bary są przymocowane do kuchni wewnętrznych i są wąskim blatem połączonym przez przelotowe okno. Inne są zmodyfikowanymi szopami lub domami zabaw, wyobrażonymi jako ludzkie jaskinie i centra rozrywki lub ciche miejsca do ucieczki.

Znane jako odkryte bary, wiaty pubowe, bary domowe, bary podwórkowe, puby na wolnym powietrzu, lub nazwy specjalne ich właścicieli, bary są zaludnione podwórka i przestrzeni zewnętrznych na całym świecie. Baw się dobrze i czerp inspirację, jak odkrywać 25 bardzo różnych barów na zewnątrz. Na zdrowie!

Przewiewny i ekspansywny bar zewnętrzny

Stworzona przez 9th Avenue Designs, rozbudowana posiadłość w Brecksville, w stanie Ohio posiada ogromny dziedziniec, który jest fantastyczną zabawą. Bar w kształcie litery L umożliwia wielu przyjaciołom i rodzinie delektowanie się napojami i przeżuwanie niektórych eksperymentów szefa kuchni, bezpośrednio przy grillu.

Bar paletowy z magazynem

Pip & Eva tworzą wszystkie rodzaje rzeczy z drewna, takie jak deski do krojenia, stoły do wina i dekoracje stołów. W tym barze na wolnym powietrzu para z Santa Rosa w Kalifornii używała palet do budowy prostego, ale solidnego baru, którego używają na imprezach i przyjęciach. Druga strona jest wyposażona w półki do przechowywania butelek, szklanek i narzędzi barowych.

 

Bar na świeżym powietrzu z piecem do pizzy

Mady Summers jest projektantką, która swoje talenty wykorzystuje w wynajmie nieruchomości, których jest właścicielem w Sussex i Brighton w Anglii. W jej podwórku znajduje się trójkątny drewniany pub, w którym znajduje się stylowy mały piec do pizzy. Pizze można składać na blatach i dekorować je świeżymi ziołami wyciętymi prosto z ogrodu.

Happy 21st Bar

Kaz jest hobbystycznym piekarzem i cukiernikiem, który mieszka niedaleko Adelajdy w Australii i prowadzi firmę Ciastka Kaz. Jej córka 21 urodziny miały rustykalny wygląd boho, który zawierał ładny bar palet z indywidualnymi znakami, etykiety na wino, słoiki murarskie, polewy do babeczek i okładki czekoladowe, aby zachwycić szczęśliwą urodzinową dziewczynę i jej gości.

Bar w gospodarstwie rolnym

Życie na prawdziwym gospodarstwie rolnym jest chronione na koncie Instagram rodziny, która mieszka na Cyprze, w Teksasie, z ich różnorodną menażerią. Jest tam osioł o imieniu Billy, krowa o imieniu Elsa, kucyki szetlandzkie i inne stworzenia, które mieszkają na farmie. Amy Majors ogrodów, ponownie umieszcza w swoim wystroju przedmioty, takie jak stare tablice rejestracyjne i okna, robi poduszki i biczuje trochę ładnie wyglądającego jedzenia. Bar został wykonany z ramy, która siedziała wokół gospodarstwa przez około 20 lat i zawiera drewno oraz falistą, ocynkowaną stal.

Bar Blue Resin

Artysta żywicowy i fotograf Steve Robinson mówi, że ten lśniący niebieski bar, który niedawno zrobił i zainstalował dla rodziny w Neapolu na Florydzie, jest jednym z jego ulubionych projektów.

Kostka Mixed Stone Bar

Louis w Missouri, Altered Grounds Landscaping z siedzibą w St. Louis zaprojektował przystojny, kamienny bar na podwórku, w którym znajduje się lada barowa ukrywająca kuchenną wysokość lady dla szefa kuchni na zewnątrz.

Szukasz inspiracji na eko ogród? Sprawdź więcej na https://ladnydom.pl/ >>

Zobacz

Wraz ze zmianą pór roku zmieniają się także zabiegi pielęgnacyjne w ogrodzie. Zima to czas na przycinanie, a wiosna to czas na sadzenie i pielenie. Jesień to idealny czas na sadzenie cebulek, usuwanie zużytych roślin warzywnych i grabienie. Niezależnie od pory roku należy poświęcić trochę czasu na prace pielęgnacyjne. Najbardziej efektywny harmonogram konserwacji ogrodu to...

Po przycince drzew w sadach i ogrodach pozostaje wiele gałęzi. Gałęzie te można wykorzystać do opalania pieca lub kominka, można też zrobić z nich zrębki do ściółkowania. Rozdrabniacz do gałęzi jest doskonałym narzędziem, które przyspiesza proces przygotowania i oczyszczania drewna. Ale który z nich powinieneś wybrać? Rodzaje rębaków do gałęzi Rozdrabniacz...

Aby zachować zdrowie paproci, należy zapewnić im dostateczną ilość wody. Jeśli liście zaczynają żółknąć lub stają się kruche, prawdopodobnie były nadmiernie podlewane. Jeśli na liściach pojawią się czarne lub brązowe końcówki, może to oznaczać, że dostały zbyt dużo wody lub nawozu. W takich przypadkach należy spróbować je przesadzić, przyciąć lub podzielić. Aby...