loader

7 Szybkie i łatwe sposoby na budżetowe odświeżenie Twojego domu

Zmodernizuj swój wystrój bez wydawania dużej ilości pieniędzy

W tym czy innym czasie, większość z nas doświadczyła uczucia rozejrzenia się po domu i przestała być zadowolona lub zainspirowana jego wnętrzem. Może wypróbowałeś kilka trendów, które nie wyglądają tak świeżo jak kiedyś, a może kolor ściany, który kiedyś kochałeś, teraz czuje się smutny lub przestarzały.

Niezależnie od przyczyn, jest to prawie nieuniknione, że w pewnym momencie poczujesz się gotowy, aby odświeżyć swój dom z nowymi i inspirującymi aktualizacjami. Jednak czasami nasze budżety nie są tak duże, jak nasze motywacje do zmian.

Na szczęście istnieje sporo aktualizacji wnętrz, które można zastosować, a które zrobią dużą różnicę, a jednocześnie będą kosztować bardzo mało czasu i pieniędzy z Twojej strony. Jeśli jesteś gotów zakochać się w swoim domu ponownie, pamiętaj, aby dodać następujące aktualizacje wnętrz do swojej listy rzeczy do zrobienia.

Wymień swój sprzęt

To naprawdę zdumiewające, jaką różnicę w ogólnej estetyce może zrobić nowa bateria, urządzenie, a nawet okucia do drzwi. A możliwości w tym zakresie są nieograniczone i przystępne cenowo.

Możesz dodać modne mosiężne pociągnięcia i pasującą do nich baterię, jak ta od Emily Henderson; możesz dodać wzorzyste ceramiczne gałki zamiast standardowych pociągnięć; lub, możesz mieszać i dopasowywać swoje metale, aby dodać warstwy wizualnej intrygi. Jak mówiliśmy, możliwości są nieograniczone.

Dodaj Ścianę z akcentem

Ściana wypowiedzi jest zabójczym sposobem na dokonanie poważnej zmiany bez poświęcania na to dużo czasu i wysiłku. I mają specjalny talent do tego, aby Twój projekt wyglądał na bardziej bogaty i dynamiczny.

Rozważmy zabawny wzór, jak ten od pana Kate. Albo, możesz po prostu pomalować jedną ścianę na swój ulubiony kolor. Jeśli martwisz się o podjęcie zobowiązania, możesz żałować, a następnie rozważyć, że istnieje wiele pięknych opcji tapety zdejmowane tam, że można skorzystać z nich bez popełniania zbyt wiele.

Zmień swoje zasłony okienne

Jeśli Twój pokój jest zdjęciem, Twoje zabiegi okienne są ramką, więc włączenie ich jest super prosty ruch, który może całkowicie zmienić wygląd Twojej przestrzeni.

Ponadto, istnieje naprawdę nieskończona ilość opcji. Możesz zdecydować się na zwykłe zasłony, zestaw rzymskich żaluzji lub połączyć je w jedną lub drugą, jak ten wspaniały zestaw do obróbki okien od Studio McGee.

Dodaj więcej poduszek

Poduszki do rzucania są w zasadzie makijażem do salonu - można je zmieniać i zamieniać w zależności od nastroju i pory roku, a efekt jest po prostu transformujący.

Jeśli twoja przestrzeń jest trochę nudna, rozważ dodanie kilku poduszek w żywych kolorach, aby przynieść więcej podnoszących na duchu wibracji. A jeśli zmierzasz w kierunku estetyki boho, to dodanie poduszek o organicznych odcieniach i teksturach, takich jak te z Kaekoo Shop, jest świetnym rozwiązaniem.

Przynieś nowy dywan

Dywany mają szczególną zdolność do dodawania ciepła i definicji do przestrzeni, w których się znajdują. Więc, jeśli chcesz na nowo zdefiniować swoją przestrzeń, nie ma lepszego sposobu, aby to zrobić niż z nowym dywanem obszarowym.

Oczywiście kolory i wzory dywanu, które wybierzesz, są ważne, ale umiejscowienie dywanu również wywiera wpływ. W tej przestrzeni z Kirsten Blazek, dywan jest ułożony po przekątnej, co daje dodatkowy ruch i wizualne zainteresowanie wyglądem.

Dajcie miłość waszym ścianom

Ściana szczelinowa nie jest jedynym sposobem, w jaki ściany mogą pomóc ci ożywić przestrzeń; twoje ściany są pełne orzeźwiających możliwości.

Możesz artystycznie zaaranżować kilka pływających półek, aby pokazać swoje ulubione knick knacks, dodać duże dzieło sztuki oświadczenia, lub stworzyć szykowną i wyrafinowaną ścianę galerii, jak ta wspaniała aranżacja od Design Setter.

Zmień swoją pościel

Twoje łóżko jest w zasadzie centralnym punktem twojej sypialni. Dlatego, jeżeli ty patrzysz przynosić niektóre więcej życie twój sypialnia projekt, then tam jest żadny lepszy sposób robić mię niż uaktualniać twój pościel.

Od przytulnego, zainspirowanego higieną łóżka z warstwami dużych, wygodnych koców do wesołych popsów kolorów i zniewalających faktur, jak ten projekt Anity Yokota, Twoje opcje na tym froncie są ograniczone tylko przez Twoją wyobraźnię.

Zobacz

Wybór mebli do swojego domu czy biura to decyzja, która ma kluczowe znaczenie dla komfortu i estetyki przestrzeni. Czy marzysz o eleganckim wyposażeniu wnętrza, które będzie spełniało oczekiwania zarówno pod względem designu, jak i trwałości? W tym artykule odkryjemy, gdzie znaleźć meble dobrej jakości, które podkreślą charakter Twojego wnętrza. Sklepy meblowe - Szeroki...

Rośliny są istotnym elementem wystroju każdego domu lub mieszkania. Nie tylko dodają estetyki, ale także poprawiają jakość powietrza, którym oddychamy. Odpowiednio dobrane rośliny oraz warunki, jakich potrzebują do wzrostu, przyniosą korzyści wszystkim domownikom. Dlaczego zieleń w domu jest potrzebna i jakie rośliny warto mieć? Rośliny doniczkowe mają wiele zalet -...

Łóżka na wymiar stają się w ostatnim czasie coraz bardziej popularne, głównie dlatego, iż dają one ogromną kontrolę nad ostatecznym wyglądem zarówno naszego mebla, jak i całego pomieszczenia. Możemy w ten sposób stworzyć łóżko praktycznie idealnie dopasowane do naszych potrzeb pod każdym względem. Czy jest to dobre rozwiązanie dla każdego i w jaki sposób wybrać...