loader

Łazienka nowoczesna czy łazienka klasyczna?

Być może zauważyłeś, że w łazienkach w polskich domach dominuje biel. Dlatego też może Ci się wydawać, że tak właśnie jest. Wynika to z co najmniej kilku elementów. Po pierwsze, łazienka jest najmniejszą przestrzenią w domu. Biel optycznie powiększa tę przestrzeń. Jest to również kolor, który kojarzy się z czystością i sterylnością. Kolor biały jest ponadczasowy, uniwersalny i modny. Dlatego remont łazienki po dłuższym czasie nie jest konieczny. Białą łazienkę możesz zaprezentować zarówno w stylu tradycyjnym, jak i nowoczesnym. Który z nich wolisz?

Klasyczna łazienka z pełną funkcjonalnością

Łazienki często są białe i eleganckie. Dzięki temu łazienka może być w pełni funkcjonalna. To właśnie funkcjonalność wnętrza jest najważniejsza. To właśnie w łazience zapewniamy wyjątkowe warunki, to w niej wykonujemy wszelkie zabiegi higieniczne, fizjologiczne i pielęgnacyjne. Nie musi być jednak reprezentacyjna.

Warto pamiętać, że aranżację łazienki można jeszcze zmienić poprzez dodanie akcesoriów. Dzięki temu bez konieczności remontu i inwestowania kolejnych pieniędzy sprawimy, że nasza łazienka będzie modna zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w każdym sezonie.

Jak urządzić tradycyjną łazienkę. Jest to bardzo proste. Dobrym wyborem są meble modułowe, które można dopasować do wymiarów wnętrza. Dzięki temu możliwe jest wykorzystanie każdego centymetra niewielkiej przestrzeni. Można również postawić na prostą armaturę. Szeroki wachlarz pomysłów dostępny jest na stronie http://marzbud.pl/. Klasyczny styl nie jest przesadzony. Nie ma w nim ekstrawaganckich dodatków czy przepychu. Cechuje go za to najwyższa jakość i to ona jest priorytetem.

nowoczesna łazienka

Nowoczesne rozwiązania w łazience

Inwestorzy, którzy kochają nowoczesne wnętrza, będą mogli urządzić łazienkę w swoim domu właśnie w tym stylu. Nowoczesne aranżacje łazienki cieszą się uznaniem. Po pierwsze, funkcjonalność i minimalizm. Zachęca się do stosowania innowacyjnych technologii, ale nie ma tu miejsca na sprawdzone rozwiązania.

Jak wygląda nowoczesna łazienka? Można zdecydować się na biel lub zastosować technologię, która poprawia wrażenia z korzystania z łazienki. W miejsce wanny z brodzikiem można zastosować baterię prysznicową z deszczownicą. Jeśli wolisz, możesz zdecydować się na wannę z masażerami.

Nowoczesna łazienka ma być wygodna i łatwa w użytkowaniu. Chodzi również o oszczędność pieniędzy, np. zużycia wody i środowiska. Dlatego w łazienkach często można znaleźć inteligentne oświetlenie. Zużywa ono mniej energii elektrycznej i posiada ograniczenie przepływu wody. Oznacza to, że dzięki zastosowaniu takich systemów gospodarstwa domowe mogą przez wiele lat generować duże pieniądze.

Zobacz

Projektowanie wnętrz jest częścią stylu życia. W dzisiejszych mieszkaniach, małych, średnich czy dużych, kuchnia często jest przestrzennie połączona z salonem. Mniejsze mieszkania są bardziej przestronne, ponieważ możemy połączyć dwa pomieszczenia tworząc jedną większą przestrzeń. W dużych mieszkaniach często tworzymy wnętrza jednoprzestrzenne. Mamy jednak inne...

Meble modułowe coraz częściej goszczą w naszych mieszkaniach. Za tą popularnością stoi wiele czynników. Między innymi oszczędność miejsca, oraz niebanalny wygląd. Modułowe meble do sypialni mogą całkowicie odmienić wnętrze. Szczególnie, jeśli dysponujemy niewielkim metrażem. Kiedy jeszcze warto postawić na moduły i na co zwrócić uwagę? Dowiesz się z tego artykułu...

W nowoczesnych aranżacjach łazienek często stawiamy na jakość i bezpieczeństwo. Elementem, który znacząco wpływa na poprawę komfortu może być niepozorny dywanik do łazienki. Ogranicza ryzyko upadku, a odpowiednio dobrany, idealnie podkreśla wystrój wnętrza. Jak wybrać najlepszy model? Oto kilka praktycznych wskazówek Jaki powinien być dywanik łazienkowy? Dywaniki...