loader

Akcesoria dekoracyjne Must-Have

Ozdabianie jest bardzo osobistym ćwiczeniem (a przynajmniej powinno być). Ty decydujesz o tym, jakie przedmioty trafią do Twojego domu, od mebli, przez dywaniki, światła, po akcesoria - to zależy wyłącznie od Ciebie. Ale nawet jeśli masz swobodę w dekorowaniu z czymkolwiek chcesz, istnieje kilka podstawowych przedmiotów, które każdy dom powinien mieć. Posiadanie tych elementów w swoim domu zapewni, że bez względu na styl, zawsze będzie wyglądać najlepiej.

Oświetlenie

Każdy dom potrzebuje co najmniej jednego wielkiego światła. Może to być żyrandol deklaracyjny, rzeźbiona lampa stołowa, nowoczesna lampa podłogowa, czy wielki kinkiet. Unikatowy, deklaratywny element będzie wspaniałym przystawką do rozmowy i doda trochę wow do pokoju.

Taca

Tace są świetne z kilku powodów. Pierwszym z nich jest to, że są one świetne do przenoszenia wielu przedmiotów w tym samym czasie, ale nawet lepiej niż to, mogą być używane do corral akcesoria na powierzchni stołu i dać poczucie organizacji do winiet dekoracyjnych. Gdy na tacy kładzie się wiele przedmiotów, natychmiast wyglądają one lepiej. I tace są również dekoracyjne akcesoria we własnym zakresie, więc znaleźć coś w stylu i kolorze, który lubisz.

Coś w stylu Vintage

Każdy dom (w niektórych przypadkach każdy pokój) musi mieć coś zabytkowego. Może to być mebel, dekoracyjny dodatek, kawałek tkaniny oprawiony i zawieszony na ścianie - wszystko. Przedmioty zabytkowe dodają poczucie historii i charakteru, którego nie można znaleźć w nowych przedmiotach.

Książki

Żyjemy w epoce, w której książki stają się coraz mniej powszechne, ale jeśli chodzi o dekorowanie książek, to są one tak samo ważne jak kiedyś. Posiadanie książek w pokoju (w szczególności książek do stołów do kawy) jest wspaniałe z kilku powodów - są one świetne do napełniania pustych półek, są super do włączania ich do stołów do kawy, gdy potrzebujesz trochę wzrostu, i są świetne do przewracania, gdy Ty lub Twoi goście się nudzą. Piękne książki są właśnie takie piękne, a każdy pokój powinien mieć co najmniej kilka z nich.

Zabiegi przy okienkach

Puste okna są zimne i bezosobowe. Na każde okno w domu należy nałożyć jakiś rodzaj obróbki okien, czy to zasłony, żaluzje czy okiennice. Istnieje mnóstwo opcji i to, co wybierzesz, powinno być oparte na osobistym stylu, stylu pokoju, kształcie okna i ilości prywatności, które chcesz.

Ławka lub Osmana

Ławka lub otomana to świetny mebel, który można mieć pod ręką na wypadek, gdybyś kiedykolwiek potrzebował dodatkowego miejsca do siedzenia. Są one bardzo wszechstronne i mogą być używane w wielu różnych miejscach, np. przy wejściu, u stóp łóżka, jako część aranżacji mebli do salonu, w jadalni, a nawet w przedpokoju. Aby wydobyć jak najwięcej z otomany lub ławeczki należy rozważyć taką z ukrytym schowkiem - szczególnie w wejściu, gdzie można przechowywać torby, kapelusze, buty i tym podobne.

Sztuka

Powieszenie sztuki na ścianie to świetny sposób na dodanie osobowości i charakteru do przestrzeni życiowej. Jest jeszcze lepszy, jeśli nie jest to rodzaj masowo produkowany i sprzedawany w dużych sklepach z pudełkami. Termin "sztuka osobista" oznacza, że jest to coś wyjątkowego dla Ciebie (i nie, to nie znaczy, że musisz mieć talent artystyczny). Mogą to być osobiste zdjęcia oprawione i powieszone na ścianie, coś zrobione przez Ciebie lub ukochaną osobę, wisząca na ścianie kupiona na wakacjach, lub coś innego osobistego i znaczącego. Chodzi o to, że jest to coś, czego nie znajdziesz w żadnym innym domu.

Zobacz

Jak wykończyć mieszkanie w warunkach deweloperskich? Takie mieszkanie przyjdzie nam wykończyć pod klucz. Nazywane jest również mieszkaniem w stanie deweloperskim. Nie jest ono gotowe do natychmiastowego zamieszkania i musi zostać wykończone. Wykończenie mieszkania - Jak to zrobić? Jakie kroki należy podjąć, aby mieszkanie nadawało się do zamieszkania? Warto zrobić rozeznanie...

Wybranie łóżeczka dla dziecka to niełatwe i bardzo odpowiedzialne zadanie. Łóżeczko dziecięce musi być wygodne, a także mieć miły dla oka wygląd i zostać dostosowane dla odpowiedniej kategorii wiekowej. Odpowiednio wybrane stworzy przytulny nastrój w sypialni i zapewni dziecku niezbędny, zdrowy wypoczynek. Drewniane łóżeczka dziecięce - zalety. ...

W naszym salonie wystawowym położyliśmy obok próbki podłogi z twardego drewna kafelki porcelanowe i nie mogliśmy zobaczyć różnicy obok siebie. Co to za płytka, która wygląda jak drewno? Gorącym trendem jest teraz podłoga z płytek, która wygląda jak drewno.  Przy tak wielu opcjach podłóg na rynku, coś, o czym być może nigdy nie pomyślałeś, jest tak naprawdę...