loader

Płytka, która wygląda jak drewno, a podłoga jest jak twarde drewno.

W naszym salonie wystawowym położyliśmy obok próbki podłogi z twardego drewna kafelki porcelanowe i nie mogliśmy zobaczyć różnicy obok siebie.

Co to za płytka, która wygląda jak drewno?

Gorącym trendem jest teraz podłoga z płytek, która wygląda jak drewno.  Przy tak wielu opcjach podłóg na rynku, coś, o czym być może nigdy nie pomyślałeś, jest tak naprawdę gorącym trendem: podłogi z kafelkami z faux wood. Jeśli nigdy nie widziałeś podłogi z kafelkami z faux wood, to przegapiłeś ten trend. Tego typu podłogi dają nie tylko wygląd drewna, ale również trwałość płytek.

Cóż, to jest dokładnie to, co można sobie wyobrazić: porcelanowe lub ceramiczne płytki, które wyglądają jak drewno. Te rodzaje podłóg są bardzo uniwersalne i występują w różnych wzorach i stylach, w tym płytki drewnopodobne. Posiadanie płytek z faux wood oznacza, że otrzymujesz piękno podłóg z twardego drewna, bez żadnego kłopotu i bez konieczności konserwacji, która się z tym wiąże. Czym są płytki, które wyglądają jak drewno?

Obecnie gorącym trendem jest podłoga z kafelkami, która wygląda jak drewno.  Przy tak wielu opcjach podłóg na rynku, coś, o czym być może nigdy nie pomyślałeś, jest tak naprawdę gorącym trendem: podłogi z kafelkami z faux wood. Jeśli nigdy nie widziałeś podłogi z kafelkami z faux wood, to przegapiłeś ten trend. Tego typu podłogi dają nie tylko wygląd drewna, ale również trwałość płytek.

Cóż, to jest dokładnie to, co można sobie wyobrazić: porcelanowe lub ceramiczne płytki, które wyglądają jak drewno. Te rodzaje podłóg są bardzo uniwersalne i występują w różnych wzorach i stylach, w tym z fakturą płytek o strukturze drewna. Posiadanie płytek z faux wood oznacza, że otrzymujesz piękno podłóg z twardego drewna bez żadnych kłopotów i konserwacji, które są z nimi związane.

Dostosowywalna płytka porcelanowa, która wygląda jak drewno

Coś, co można zrobić bardzo łatwo z płytkami z drewna faux jest dostosowanie wyglądu. Kiedy masz do dyspozycji różne style, kolory, ziarna i rozmiary, możesz naprawdę stworzyć podłogę swoich marzeń. Korzystanie z tych płytek, można zrobić wszelkiego rodzaju zróżnicowane wzory lub po prostu iść z czymś bardziej prostym, ale wybór jest cały twój.

Trwała płytka drewniana

Kiedy wymieniasz podłogę, zawsze musisz się upewnić, że dokonujesz mądrej inwestycji. Nawet jeśli podłogi z twardego drewna są piękne, mogą łatwo uszkodzić w miejscach o dużym natężeniu ruchu, takich jak kuchnia, która może przekształcić się w jeszcze bardziej kosztowne przedsięwzięcie dla projektu przebudowy kuchni. Rzeczywiste drewniane podłogi mogą drapać, wgniecenia, wypaczenia, pęknięcia i wióry pod wpływem stresu związanego z ruchem ulicznym, zwierząt domowych i bałaganu.

Dodatkowo, tradycyjna podłoga z twardego drewna musi być odnawiana i ponownie zamykana co kilka lat. Piękno płytek z faux wood polega na tym, że usuwają one te obawy, zapewniając trwałość niezależnie od tego, czy Twój pupil biega po podłodze, czy dziecko upuszcza dzbanek czerwonego soku; Twoje płytki będą nadal dobrze wyglądać. Jeśli jednak część podłogi ulegnie uszkodzeniu, znacznie łatwiej jest podciągnąć płytkę lub kilka kafelków i wymienić je w porównaniu z prawdziwym drewnem twardym.

Drewniane płytki Faux są również doskonałym rozwiązaniem w miejscach o dużej wilgotności, takich jak łazienka. Zazwyczaj nigdy nie radzimy umieszczać podłóg z twardego drewna w łazience, ponieważ wilgoć może łatwo wypaczyć i uszkodzić podłogę. Ale z kafelkami z faux wood, to nie jest problem. W zależności od estetyki Twojego projektu, jeśli zdecydujesz się na prostą i białą łazienkę, może to być szukanie ciepła zapewnionego przez wygląd drewna, a te płytki dadzą Ci właśnie to.

Ekologiczna płytka z drewna ceramicznego

Decydując się na podłogę pokrytą kaflami z drewna faux, podejmujesz nie tylko świetną decyzję dla swojego domu, ale także dla środowiska. Używając płytek o wyglądzie drewna, pomagasz zredukować liczbę drzew zbieranych każdego roku do wykorzystania na podłogę.

Jednocześnie, w tych rodzajach płytek można jeszcze uzyskać wyjątkowe piękno i elegancję twardego drewna. W przypadku podłóg z płytek z faux wood, otrzymujesz wszystkie zalety twardego drewna bez związanych z nim negatywów.

Przystępna cenowo drewniana podłoga z płytek

W tym zestawieniu obok siebie można zauważyć niewielkie zróżnicowanie tekstury, które pokazuje, że lewa strona jest w rzeczywistości płytką, a prawa jest drewnem twardym.

Wreszcie, płytki z faux wood mogą być dla Ciebie przystępną opcją. Płytki te są zazwyczaj bardziej opłacalne niż tradycyjne podłogi z twardego drewna. Ponieważ są one łatwiejsze w portfelu, należy dać tej opcji podłogi kilka poważnych rozważań.

Zwłaszcza jeśli Twoja przestrzeń naprawdę potrzebuje akcentu i wyglądu twardego drewna, ponieważ byłoby to wykończenie, a Ty po prostu nie masz budżetu, te płytki są doskonałym rozwiązaniem. Oczywiście, w zależności od Twoich dokładnych życzeń, płytki mogą być droższe. Ale ogólnie rzecz biorąc, są one zazwyczaj mniej kosztowne niż tradycyjne twarde drewno.

Jeśli nigdy nie słyszałeś o płytkach z faux wood, tracisz możliwość dodania stylu, funkcjonalności i piękna do swojej przestrzeni. Podłogi te są oszałamiające i nie tylko nadadzą Ci wygląd drewna, ale pozwolą Ci żyć na Twoich podłogach bez obawy, że łatwo je uszkodzisz.

Zobacz

Jak wykończyć mieszkanie w warunkach deweloperskich? Takie mieszkanie przyjdzie nam wykończyć pod klucz. Nazywane jest również mieszkaniem w stanie deweloperskim. Nie jest ono gotowe do natychmiastowego zamieszkania i musi zostać wykończone. Wykończenie mieszkania - Jak to zrobić? Jakie kroki należy podjąć, aby mieszkanie nadawało się do zamieszkania? Warto zrobić rozeznanie...

Wybranie łóżeczka dla dziecka to niełatwe i bardzo odpowiedzialne zadanie. Łóżeczko dziecięce musi być wygodne, a także mieć miły dla oka wygląd i zostać dostosowane dla odpowiedniej kategorii wiekowej. Odpowiednio wybrane stworzy przytulny nastrój w sypialni i zapewni dziecku niezbędny, zdrowy wypoczynek. Drewniane łóżeczka dziecięce - zalety. ...

Marka Halcon Ceramicas tak naprawdę specjalizuje się w projektowaniu, a także produkcji płytek podłogowych oraz ściennych. Firma ta zajmuje się również dystrybucją płytek. Firma działa już prężnie na rynku już ponad pół wieku. To właśnie dzięki temu, że marka świetnie się dostosowuje do trendów zarówno regionalnych, jak i także globalnych. Płytki Halcon dostępne...